About

BLOG, KTORÝ ŤA NAKOPNE DO CESTOVANIA

Moje meno je Eva Lokajová (Evs Lok) a momentálne mám 23 rokov. Už ako malá som si písala svoj tajný denník a o pár rokov som si vytvorila práve jeho online verziu – blog. Celú blogerskú sféru som vnímala už od približne 12. rokov. Móda, krása a inšpirácie. To všetko som mala v malíčku. Počas tohto obdobia som študovala na súkromnej obchodnej akadémii v Žiline, kde som sa narodila a žijem tu dodnes. Teda.. ako sa to vezme. Život ma totiž zaviedol do Banskej Bystrice, kde momentálne študujem Ekonomiku a riadenie v cestovnom ruchu na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela. V rámci môjho štúdia som absolvovala niekoľko zahraničných programov – ako napríklad Work and Travel v USA, Erasmus v Lisabone a momentálne sa nachádzam na Erasme na ostrove Mallorka – v Palme.

Na blog prispievam články o cestovaní, no resp. o všetkom, čo mi v živote robí radosť, baví ma a napĺňa. Každodenné radosti a a strasti súvisiace s mojim životom v kufri. Rada točím aj videá na youtube, no vieš ako to býva, človek sa videom nedokáže vždy poriadne vyjadriť a to sa dá napraviť práve článkom.

Kto vlastne som? Študentka, ktorá má rada cestovanie a s ním spojené dobrodružstvo, objavovanie nových miest, spoznávanie nových kultúr a ľudí. Okrem iného, milujem dobré jedlo a cestovanie za babku. No o tom všetkom už pri konkrétnych článkoch..

Videá na Youtube nahrávam od roku 2013 a blog bol založený v roku 2017.

 E-mail: evslokbusiness@gmail.com
Instagram: https://www.instagram.com/evlokajova/ 
Facebook: http://bit.ly/2z2AMZa
© Eva Lokajová
Prosím nepoužívajte fotky z blogu bez môjho súhlasu.
Pre bližšie informácie ohľadom zásad ochrany osobných údajov klikni sem.
(Visited 968 times, 1 visits today)