About

Vitajte na tomto blogu!

Moje meno je Eva Lokajová (Evs Lok) a momentálne mám 22 rokov. Už ako malá som si písala svoj tajný denník a o pár rokov som si vytvorila práve jeho online verziu – blog. Celú blogerskú sféru som vnímala už od približne 12. rokov. Móda, krása a inšpirácie. To všetko som mala v malíčku haha. Počas tohto obdobia som študovala na súkromnej obchodnej akadémii v Žiline, kde som sa aj narodila a žijem tu dodnes. Teda.. ako sa to vezme. Život ma totiž zaviedol aj do Banskej Bystrice, kde momentálne študujem Cestovný ruch na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela. V rámci môjho štúdia som absolvovala niekoľko zahraničných programov – ako napríklad Work and Travel v USA. Momentálne sa nachádzam na výmennom pobyte v hlavnom meste Portugalska – v Lisabone.

Na blog prispievam články o životnom štýle, no resp. o všetkom, čo mi v živote robí radosť, baví ma a napĺňa. Každodenné radosti a trápenia (aj keď tie tu veľmi nenájdete). Najradšej točím videá na youtube, no viete ako to býva, človek sa videom nedokáže vždy poriadne vyjadriť a to sa dá napraviť práve článkom.

Čo moja osobnosť? Miestami vážny introvert a inokedy zase neznesiteľný extrovert. Čo sa ale nevezme je to, že som strašne pojašená a niekedy mi nie je rady. Mám rada cestovanie (za hranicami, ale aj doma!) a s ním spojené dobrodružstvo , objavovanie nových miest, spoznávanie nových kultúr a ľudí. Zdieľať také to “happiness” je u mňa základ.

Videá na Youtube nahrávam od roku 2013 a blog bol založený v roku 2017.

 E-mail: evslokbusiness@gmail.com
Instagram: https://www.instagram.com/evlokajova/ 
Facebook: http://bit.ly/2z2AMZa
© Eva Lokajová