Vitajte na tomto blogu!

Moje meno je Eva Lokajová (Evs Lok) a momentálne mám 21 rokov. Už ako malá som si písala svoj tajný denník a o pár rokov som si vytvorila práve jeho online verziu – blog. Celú blogerskú sféru som vnímala už od približne 12. rokov. Móda, krása a inšpirácie. To všetko som mala v malíčku haha. Počas tohto obdobia som študovala na súkromnej obchodnej akadémii v Žiline, kde som sa aj narodila a žijem tu dodnes. Teda.. ako sa to vezme. Život ma totiž zaviedol aj do Banskej Bystrice, kde momentálne študujem Cestovný ruch na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela.

Na blog prispievam články o kráse, móde a životnom štýle, resp. o všetkom, čo mi v živote robí radosť, baví ma a napĺňa. Každodenné radosti a trápenia (aj keď tie tu veľmi nenájdete). Najradšej točím videá na youtube, no viete ako to býva, človek sa videom nedokáže vždy poriadne vyjadriť a to sa dá napraviť práve článkom.

Čo moja osobnosť? Miestami vážny introvert a inokedy zase neznesiteľný extrovert. Čo sa ale nevezme je to, že som strašne pojašená a niekedy mi nie je rady. Mám rada cestovanie (za hranicami, ale aj doma!) a s ním spojené dobrodružstvo , objavovanie nových miest, spoznávanie nových kultúr a ľudí. Zdieľať také to “happiness” je u mňa základ!

Videá na Youtube nahrávam od roku 2013 a blog bol založený v roku 2017.
©Eva Lokajová
Prosím nepoužívajte fotky z blogu bez môjho súhlasu.

(Visited 285 times, 1 visits today)