Deň matiek & TOUS

3 (60%) 1 vote

Už ako malé dievčatko som mala svojho obľúbeného plyšového macíka. Bez neho ani na krok! Jedného dňa som ho zabudla v škôlke. Jooj, to bolo plaču! No ako správna veľkáčka som to musela zvládnuť. Môj prvý dospelácky krok- prežiť noc bez macíka.

Roky plynú a my si na nášho prvého plyšového macíka ani nespomenieme. Pravdepodobne skončil kdesi v koši, ktovie. Na svete je toľko plyšových medvedíkov, ktoré robia radosť malým deťom. Ale čo my dospelí? Naozaj dospelí! Asi by bolo trochu zvláštne chodiť s plyšovým medveďom v kabelke, no nie? S takým, ktorý by pri nás stále bol, ochraňoval nás pred chladným svetom a v ťažkej situácii by sme si ho pritúlili. Svet by bol možno o niečo krajší.

No, to nie je možné. Vyzerali by sme hlúpo. Ale viete čo? Značka TOUS tento problém vyriešila. V roku 1920 založila spoločnosť, v ktorej je “talizmanom” macík. Macík. Macík, ktorého si pamätáme už od útleho detstva. Macík, ktorý nás ochraňoval. A môže aj teraz, len trochu v inej forme. Macíka nájdeme na šperkoch ale i doplnkoch. Od prstienkov, náušníc až po kabelky a peňaženky. Vytvára krásny detail na každom jednom kúsku. Na prvý pohľad jednoduché, no pri dlhšom premýšľaní si človek uvedomí aký briliantný nápad. Mne sa páči tá jednoduchosť, ktorú to v sebe má.

V tomto článku Vám ukážem nejaké produkty tejto značky vo forme inšpirácií, resp. nápadov ako to skombinovať práve k outfitu. Tento outfit som mala, keď sme s mamčou boli v SND na balete. A viete čo? Šperkom dokonca môžete potešiť aj svoju maminu – o pár dní je deň matiek! A čo je lepší darček ako tento šperk v podobe macíka? Veď aj dospelý človek si zaslúži toho svojho 🙂  Či už jej dáte takýto hodnotný darček alebo maličkosť.. hlavne na ňu 14. mája nezabudnite.

Na sebe mám: topánky – Deichmann, silonky – Tezenis, šaty – H&M, kabelka – New Yorker,

sako – ebay

Fotky TOUS sú stiahnuté z oficiánej stránky tous.com.
(Visited 256 times, 1 visits today)

Comments

comments

One Reply to “Deň matiek & TOUS”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.