february photo diary

3 (60%) 1 vote

“Môj milý denníček, dnes som zažila skvelý deň, pretože…” Veta, ktorá mi rezonuje v hlave dodnes. Mať elektronický denník je o už o niečom inom, ale nie je to tak dávno, čo som si písala tajný denník. Ktoré dievča ho nemalo? Super tajný, ukrýval sa na to najtajnejšie miesto, prípadne sa zamykal na kľúčik. Jeden som dokonca roztrhala na maliličké kúsky, aby sa k nemu jednoducho nikto nedostal. A pozrime sa, kde sme dnes. Píšem blog (resp. točím videá) pre niekoľko tisíc ľudí. Nie je to šialené a creepy? Tak trošku. Občas. Vtipné je to v momentoch, keď spoznám niekoho, kto ma vlastne už pozná.

Denník mal to kúzlo, že si človek utriedil myšlienky, posťažoval si, ponadával, napísal, čo skvelé zažil a jednoducho to všetko dal zo seba von. Dnes totiž zabúdame dávať veci najavo. Von zo seba. Oprášiť sa, aby sme neťahali ťažký zaprašený kabát bremena. Cez zlé sa človek musí jednoducho preniesť. Do sveta rozprávať tie maličkosti, ktoré vmu robia radosť. Dnešok bol naprd? Niekto ho mal ešte horší ;). Namiesto toho aké je všetko zlé, si povedz, aké máš šťastie, že nebolo horšie. Alebo si spomenň aj na ten nahlúpejší moment, ktorý ti v ten deň urobil radosť. To čo vysielame do sveta sa nám totiž vráti. Určite chceš, aby sa ti neustále vracalo nešťastie?

V dnešnom článku by som sa s vami rada podelila o tom, aký bol môj február. Všelijaký, raz ste hore a raz dole, ale ako sa hovorí, človek sa musí odraziť a dostať sa znova hore. A ja som sa zrovna v tomto mesiaci poriadne silno odrazila hore.

Hneď v prvý deň v mesiaci ma prekvapila obrovská snehová nádielka, keď sme odchádzali z chaty v Oščadnici, ktorá bola mimochodom top! Ešte ten týždeň sme išli na výlet do Zakopaneho, kde sme navštívili ľadové bludisko a hrad. Potlesk pre nás, na druhý pokus sme našli to správne miesto. Myslím, že víkend sme vystihli akurát, pretože sa tom tam už dosť roztápala. O rok ale určite zájdite pozrieť :).

S kamarátkou sme boli v Trenčíne, kde sme nielen natáčali video Objav Slovensko, no predovšetkým sme si užívali voľné dni. Teda, ja som už mala školu, ale povedzme, že som si užívala voľný deň. Sakra. Ono fakt už mám 5. semestrový týždeň? Achjo. Každopádne mám rada takéto mini cestovanie po Slovensku. Podľa mňa je dôležité poznať krajinu, z ktorej pochádzame a vždy je lepší variant ísť niekam do iného mesta ako sedieť a nudiť sa doma, no nie?

Keď som v Žiline, tak som doma. Jednoducho doma. Nechodievam tak často von a už vôbec nie na párty, do barov alebo tak. Prečo? Z jednoduchého dôvodu. Všetci kamaráti sa rozutekali kade-tade. Predsalen ani ja tu nie som už nonstop, no keď som počula, že bude SWING ples, tak som chcela veľmi ísť! Nakoniec sme aj išli. Príjemne ma celá akcia prekvapila. Bolo to na úrovni, učili nás tancovať swing, vystupovala živá “kapela” a jedlo? Om nom nom.

Február lásky čas. Valentín som asi prvykrát v živote vôbec neriešila. Pamätám si, že vždy som mala nejaký špecl program, no tentokrát to bolo spontánne. Po škole sme zašli na hojdačky do kaviarne Spezax v Banskej Bystrici, kde sme to zabili aj čokoládovým kebabom. Treba si osladiť život. Ale musím vám povedať tajomstvo..keby sme si ho nedali na polovicu, tak mám cukrovku :D.

Valentínsky večer som zakončila kultúrnym zážitkom v štátnej opere na Čardášovej princeznej. Veľmi pekná opereta, ale to ma nijako neprekvapilo. Vždy ma fascinovalo umenie v tomto smere. Nielen výkon hercov, orchestra, ale jednoducho, keď sa niekto tomuto umeniu venuje, tak je jednoducho fascinujúci (napr. vždy ma fascinovalo krasokorčuľovanie, tanec a pod.).

Posledné dni v mesiaci som zakončila v Banskej Bystrici. Tento mesiac som tu strávila naozaj veľa času. Či už som robila pracovné veci, oddychovala, premýšľala, zaoberala sa školou a projektami s ňou spojenými alebo len-tak zabíjala čas s blízkymi. A viete čo? Neviem či je to tým, že cítiť vo vzduchu jar, ale jednoducho sa po dlhom čase cítim zase viac inšpirovaná a motivovaná. Jednoducho som načerpala veľa energie. A možno je to aj tým, že sa zmenil aj môj životný štýl a duševnô, no o tom v inom článku.

Aký bol váš február?

Veľkú časť fotiek zahrnutých v článku ste mohli postrehnúť počas mesiaca na Instagrame.

(Visited 97 times, 1 visits today)

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.