I’m 22!

5 (100%) 4 votes

Ešte len nedávno som mala 21 rokov. Ani neviem ako ubehol ten rok. Minulý rok som oslávila narodeniny v USA a ani vo sne by mi nenapadlo, že presne tak isto oslávim aj ďalšie narodeniny. Teda.. tento rok som ich oslávila v New Yorku. Hneď ako sme kúpili letenky, tak som sa pohrávala s myšlienkou tam ostať jeden deň navyše. Čo môže byť lepšie ako NYC? Ja som si to mesto veľmi obľúbila a vždy bude mať miesto v mojom srdci. Je hektické, rušné, inšpiratívne, nikdy nespí a hlavne má taký ten feeling, že sa tam človek cíti dobre. Sedieť len tak v Central parku alebo na Times Square. Jojooo, to je ono!

O rok staršia? Neverím, že už mám 22, no zároveň nie som ten typ človeka, čo stresuje kvôli veku. Je to len číslo. Treba mať na pamäti práve to, že tu nie sme večne a život si treba užívať každý deň.

Čo som za ten rok stihla?

Nezblázniť sa haha. Ten rok bol naozaj veľmi hektický, škola ma oberala o veľký kus energie a spôsobovala mi vrásky na tvári, no všetko dobre dopadlo, ja som sa niečo nové od života naučila a som tu, o rok staršia, pripravená užiť si ďalší rok 🙂 som zvedavá, čo mi život prinesie. (najlepšie bolo, že keď sme robili tieto fotky na Brooklyn Bridge, tak išli okolo deti zo školy a všetci mi hovorili “happy birthday”)

P.S.: Možno ste postrehli moju situáciu v USA (som bez wifi a simkarty), no už mám sim kartu s obrovskými dátami, tak snáď mi to vydrží. Pomaličky teda začnem pridávať príspevky aj videá.

(Visited 162 times, 1 visits today)

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.