Jarné inšpirácie! Obľúbené produkty pre jar 2017

Ohodnoď tento príspevok

Jar je už v plnom prúde, hoci počasie o tom ešte nie je presvedčené. No čo, typický apríl nesklamal a priniesol so sebou všetko, čo sa patrí – od horúcich dní až po snehové záveje. Holt, to už raz tak býva.

V tomto videu Vám ukážem moje obľúbené produkty na jar 2017. Ide o kategóriu krása a móda. Outfity môžete nájsť predovšetkým u mňa na blogu v tejto sekcii, no v tomto videu Vám ukážem jeden môj veľmi obľúbený – tu.

Ale čo taká kozmetika? Tá sa mi tiež celkom nakopila a vyberať tie najlepšie produkty bola makačka, pretože každý produkt má niečo do seba, svoje plusy a mínusy, no v posledných mesiacoch toho skúšam naozaj veľa. Rada by som sa preto podelila s vami o zoznam produktov, ktoré mne vyhovujú a stali sa mojimi stálymi. V prvom rade ide o masky Pure Clay, ktoré každý už ospevoval. Mne nesadli, resp. čierna a zelená sú o ničom. Čierna mi vysušovala pleť, zatiaľ čo pri zelenej som žiadny výsledok nevidela. Ale za to.. tá oranžová? Tá mi vyhovuje maximálne. Tvár pekne vyčistí, aj vďaka pílingovým čiastočkam a jemne ju rozžiari.

Vo videu nechýba ani dekoratívna kozmetika. Každopádne to nechám už na video, aby ste mali čo pozerať, nie aby som Vám všetko vyzradila.

Prajem príjemné pozeranie a pekný deň!

 

(Visited 83 times, 1 visits today)

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.