Každodenné líčenie

Ako vyzerá moje každodenné líčenie?

Pre niekoho je to možno príliš. Popravde mi nevadí ísť von iba so špirálou. U nás v potravinách ma pravidelne vidia nenalíčenú a neupravenú. V podstate ide ale o to, že makeup mám rada. Je to pre mňa to isté ako móda – vyjadrenie samého seba. Správnym líčením človek dokáže podtrhnúť svoju prirodzenú krásu. Výrazný makeup nosím iba v prípade, že idem na párty (niekedy ale ani to nie), ples alebo inú významejšiu akciu.

Boli časy, kedy mi stačil makeup, púder, špirála a linka. Ajajajaaaj! Možno som si už na celé líčenie príliš zvykla, preto keď, tak jedine full líčenie. Z čoho teda pozostáva?

Na začiatok hydratujem pleť krémom Ziaja. Po tom, čo sa vstrebe aplikujem makeup Missha. Drogérkové makeupy nepoužívam, pretože 90% z tých, čo som skúsila z drogérie mi nerobili dobre. Tak som beh na dlhej trati vzdala a niekoľko rokov používam práve tento. Našťastie je predajňa Missha priamo v Žiline, takže so zhánaním nemám žiadny problém.

Drobné nedokonalosti, ktoré sa z času na čas ukážu zakrývam korektorom od Rimmelu a tiež zakrývam kruhy pod očami. Buď rovnakým korektorom alebo momentálne používam korektor od Maybelline. Celú tvár zafixujem púdrom od NYC, ktorý je transparentný a tiež ho používam už nejaký čas. Od tej istej značky používam aj bronzer. Kedysi som si tvár nekontúrovala, ale naučil ma to práve Youtube a dievčatá, ktoré mi kontúrovanie odporúčali ešte v roku xy (cháp veeeeeeľmi dávno). A keď už bronzer, tak aj lícenka, však? Tú mám od už spomínanej značky Missha. Vyzerá to ale tak, že zachvílku mi doslúži. Viete mi odporučiť nejakú dobrú lícenku? Aká je vaša obľúbená?

Na obočie nedám dopustiť a najradšej používam tiene. Konkrétne od essence. Ak si chcem dať aj očné tiene, tak jedine s paletkou od Maybelline, ktorá je využívaná nonstop odkedy ju mám. Poviem vám, že je naozaj kvalitná. Maybelline sa v tom dosť hecol, pretože takú dobrú paletku od iných drogérkových značiek nenájdete (ja som nenašla). Celé líčenie dotvára očná linka a špirála. Na linke mi veľmi nezáleží, no čo sa týka rias, veľmi som si obľúbila špirálu od Benefitu they’re real, no vyhovujú mi aj dve novinky od Maybelline, ale jedine keď idú ako duo spolu! Škoda len toho, že večer mi špirála už opadáva a robí neplechu, toto mi trošku na nich vadí, ale tvar rias? Asi im to aj odpustím.

Čerešničkou na torte je rúž. Mám vidinu jari, takže rúž momentálne používam každý deň. Či už výrazný červený, ružový, tmavý alebo nejaký nude. S jarou to ide ruka v ruke, tak nejak sa vďaka nemu cítim krajšie a sebavedomejšie. A čo vy? Ako vyzerá vaše každodenné líčenie?

(Visited 556 times, 1 visits today)

Comments

comments

One Reply to “Každodenné líčenie”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.