kvietkovo

Ohodnoď tento príspevok

Čo vy a trendy? Riadite sa podľa nich?

Ja popravde veľmi nie. Už len z princípu. Móda dokáže niekedy naozaj vystreliť. A nie tým správnym smerom. Verím, že ak každý nosí to, v čom sa dobre cíti, tak bude aj dobre vyzerať (česť výnimkam). Ak sa necítime dnes dobre, v noci sme spali naozaj krátko, tak asi ťažko budeme vyzerať dobre v tých sexi obtiahnutých šatách. Aj keď.. ja by som v nich nevyzerala dobre nikdy – jednoducho to nie je kúsok, ktorý ma vystihuje. A o tom to je – o nás. Našom štýle a osobnosti, ktoré do oblečenia vkládame.

Ako to vidíte Vy?

Trendy samozrejme sledujem, či už na internete alebo v obchodoch. Niektoré sa mi páčia, iné zas nie. Niektoré si zamilujem, iné zase nie. Tak to býva. Každý si hľadáme to svoje. Aj náš štýl sa vyvíja a mení. Viete čo je najvtipnejšie? Dva roky dozadu som nosila iba sukničky a blúzky. V tom čase som vlastnila dokopy maximálne dve obyčajné tričká (naozaj, nepreháňam). No aj tie som vždy skombinovala so sakom. Sranda ako sa človek vyvíja a vidím to práve na sebe. Blúzky, ako také, neobľubujem až tak veľmi ako kedysi.

Každopádne všetko závisí. Možno aj od situácie, pretože na niektoré udalosti sa človek jednoducho musí nahodiť. Mám rada pokiaľ sa dodržujú zásady. Do spoločnosti v spoločenskom, na voľný čas v športovom. Nikdy nie opačne.

Trend nášiviek/výšiviek, jednoducho potlače kvietočkov sa dostal túto jar aj do môjho šatníka. Dokonca som si kúpila nádherné nášivky za pár centov, s tým, že ich prišijem na blúzku alebo riflovku. Skôr tento trend odíde z ulíc ako to ja urobím. Ako kompenzáciu mám túto blúzku z Reserved. Je priedušná, vhodná na bežné nosenie a povedala by som, že v správnej kombinácií aj na väčšie udalosti, akými je napríklad oslava alebo návšteva divadla.

Ako sa Vám outfit páči? A čo kvetinové nášivky? Podľahli ste im túto jar? Napíšte mi dolu do komentára, prípadne iný trend, na ktorom momentálne frčíte :).

Na sebe mám: topánky, kabát – h&m, taška – Forever21, blúzka – Reserved

(Visited 235 times, 1 visits today)

Comments

comments

2 Replies to “kvietkovo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.