Letný outfit

4 (80%) 1 vote

Ležím doma na posteli, celá v očakávaní, čo príde. Kufor mám zbalený, všetky lístky na vlak pri sebe, doklady, peniaze, nabíjačky, foťák.. Skoro som zabudla aké je to cestovanie vynikajúce! Cestovná horúčka? Samozrejme. Bez nej to nie je ono. Stresujem či správne prestúpim, či to vôbec stihnem a obávam sa, že by som musela oprášiť svoju nemčinu, preto dúfam, že ľudia v Rakúsku sú v pohode aj s angličtinou heh. Ešte predtým než odletím do USA (a zoštátnicujem) som si chcela užiť trochu Európy. Nakoniec to vyšlo tak, že idem za kamarátkou, ktorá je v Rakúsku na Erasme, kukneme mesto, v ktorom študuje, Linz, Salzburg a možno aj iné. Budem Vás informovať prostredníctvom instagramu.

Tento týždeň som si pocestovala okolité mestá v Žiline. Aj vďaka tomu som si uvedomila akú krásu mám priamo pod nosom. Toto je konkrétne park v Rajeckých Tepliciach, kde sa v lete chodí na prechádzky a v zime krmiť kačičky alebo korčuľovať.

A viete čo? Idem síce “iba” do Rakúska, no myslím, že sme zabudli, že hoci ide o okolité krajiny, tak sú špeciálne. Majú v sebe kúsok niečoho svojého. Toho, čo nepoznáme, aj keď sa nazdávame, že poznáme. Popravde som v Rakúsku bola iba vo Viedni, strávila som tam jeden Silvester, dvakrát vianočné trhy a jedeň letný deň. No Rakúsko vôbec nepoznám..aj preto sa naň veľmi teším.  To, že aj okolité krajiny sú špeciálne mi vždy ukážu moji kamaráti zo zahraničia, prípadne ktokoľvek koho stretnem a je zo zahraničia. Nedávno mi to pripomenul jeden človek na hosteli. Máme obrovské šťastie. Môžeme nastúpiť na vlak alebo autobus a hneď sme v inej krajine. Sooo easy.

Užívajte si tieto slnečné dni! 🙂

Na sebe mám: šaty, kabelka – Mango, topánky, okuliare – H&M, klobúk – Ebay
(Visited 163 times, 1 visits today)

Comments

comments

One Reply to “Letný outfit”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.