letný vánok vo vlasoch

4 (80%) 1 vote

Vždy som samú seba presviedčala, že ak svoje sny niekomu vyzradím, tak sa nesplnia. Jednoducho.. som vždy stratila motiváciu. Motiváciu, aby som to dotiahla do konca. Prípadne otázky na daný cieľ ma potom rozčuľovali. Prečo to tak bolo? Niekto tvrdí, že by sme sa so svojimi cieľmi mali s ostatnými deliť. Iný tvrdia, že si ich máme nechať pre seba, lebo ak ich vyzradíme, cítime chválu od iných a cítime sa rovnako ako keby sme daný cieľ už dosiahli. No ak sa s niečim pochválim a daný cieľ nakoniec nesplním, tak o tom hovorím nerada. Samozrejme, kto by sa chválil tým, že cieľ, ktorý si zaumienil sa neuskutočnil kvôli lenivosti?

Je cieľ ako cieľ. Niekedy naše ciele nemusia výjsť podľa našich predstáv, no vtedy je dôležité vstať a bojovať ďalej. Aj pády nám niečo dajú, niekedy dokonca omnoho viac ako keby sme stále len víťazili.

Posledné mesiace boli neskutočne hektické. Občas som mala pocit, že čas beží každým dňom rýchlejšie, nestíham, stále som čosi vybavovala, riešila, písala, pracovala, editovala, učila sa, bola som v škole a jednoducho som mala toho dosť. Som pohodový človek, no škola mi spôsobuje vrásky. Hlavne vtedy, keď musím chodiť na prednášky a cvičenia. Tým pádom strácam čas. Akonáhle mi skončil semester, tak mi spadol kameň zo srdca. Noačo, že ma čakali skúšky.

Rozmýšľali ste niekedy, že niečo len tak vzdáte? Jednoducho sa na tú skúšku vykašleme, pretože je ťažká, takže nemáme šancu ju urobiť. Alebo sa vykašleme na ten sen, pretože vieme, že naň nemáme. V tomto kontexte to znie už viac desivo, však? Vzdať sa sna, pretože nie sme dosť dobrý. Nie nie..takto to nepôjde. Nech sú sny akékoľvek – treba si ich plniť a pracovať na nich, vzdelávať sa, veď viete.. byť pre ne zapálený.

Skúšky som zvládla, aj keď v niektorých prípadoch pri mne muselo stáť obrovské šťastie. A tak ma už čaká iba odovzdanie bakalárky a následne jej obhájenie. No nestresuje ma to, jednoducho viem (nepýtajte sa ako), že to nakoniec všetko dopadne dobre. Som naladená na letnú nôtu, teplý vzduch a slnečné dni mi v tom pomáhajú. Teším sa na cestovanie, pláže, ľahké outfity, drinky a jednoducho tú slobodu, ktorú každý študent zažíva počas leta. Chystám sa opäť do USA. Niekedy ma tento fakt desí, no momentálne som v štádiu kedy sa teším :).

Outfit

Inšpirovala som sa pohodovým letným dňom. Voľné nohavice, ktoré sú skôr vhodné na cestovanie, no aj na bežný pohodový deň, nie? Môj štýl je naozaj veľmi jednoduchý s jemnými farbami a basic kúskami, ktoré vždy rada kombinujem na mnoho spôsobov. Nohavice sú špeciálne práve vďaka kvetinovému vzoru. Ja som sa v nich cítila veľmi pohodlne a dovolenkovo. Poznáte to, keď sa prechádzate po promenáde v úplne tenkom vzdušnom oblečení. Letooooo, už si tu? 🙂

Na sebe mám: nohavice – C&A, topánky, okuliare, tričko – H&M, bunda – Bershka,

kabelka – Forever 21

(Visited 200 times, 1 visits today)

Comments

comments

2 Replies to “letný vánok vo vlasoch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.