Leto v USA ti zmení život // Work and Travel USA

Už to začína – takmer každý deň vidím na Instagrame niekoho, kto práve ochádza do USA. Či už je to človek, ktorý sa opakovane vracia alebo nejaký nováčik, tak ma to poteší. Kvôli čomu? Lebo aj keď viem, že ísť niekam na vlastnú päsť je náročné, tak človek zažije neskutočné leto a celkovo..zmení mu to život. Aj preto som sa rozhodla, že dnešný článok bude tak trochu povzbudivý. Aby ťa tvoje zmiešané a neisté pocity z odchodu za veľkú mláku vôbec netrápili.. Čo sa v tvojom živote zmení?

Vyspeakuješ sa

Nie je totiž šanca, aby ťa to obišlo. Aj z úrovne A1 sa vieš pokojne dostať na level expert. Neboj sa, pýtaj sa a hlavne – zoznamuj sa nielen s Američanmi, ale so všetkými internationals.

Nové zážitky, skúseností a medzinárodné priateľstvá

Počas práce i cestovania spoznáš množstvo nových ľudí. Pracuješ ako čašník? Výborne. Plavčík? Skvelé! Jednoducho kdekoľvek si, tak natrafíš na niekoho. Niekoho, kto ti zmení pohľad na svet, možno aj budúcnosť 😉 a pravdepodobne aj tvoje “travel plans” po Amerike.

Zarobíš si

a nakúpíš také veci, ktoré by si u nás bežne nezohnal/a. Veď také nákupy vo Victoria’s Secret, či v Outletoch, kde dizajnérska kabelka stojí 100 dolárov, nenájdeš len tak hocikde. Myslím, že práve tieto dve letá v USA boli také, že som peniaze jednoducho neriešila, pretože človek si tu naozaj dosť zarobí.

Všetko je ako z filmu

Zrazu zistíš, že všetky tie filmy sú pravdivé a ono to tak naozaj funguje aj v skutočnosti. A čo v prípade, že pracuješ ako plavčík? V tom prípade sa cítiš úplne ako hrdina z filmu Baywatch.

Naozaj dúfam, že si leto v USA užiješ a všetko bude mať happy ending ako všetky tie americké filmy. Dnešný článok mal byť úplne z iného súdku ohľadom USA, no keďže veľa z vás mi píše ohľadom odchodu – ako sa bojíte, no zároveň tešíte, tak som vás chcela trošku povzdbudiť. Ten pocit, že sa tešíš a bojíš zároveň znamená, že to bude stáť za to :). Ak ti napadajú nejaké články, ktoré by si si rad/a prečítal/a, tak mi napíš tipy dole do komentára. 

..viac článkov o Work and Travel v USA nájdeš tu.

(Visited 212 times, 1 visits today)

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.