march photo diary

Ohodnoď tento príspevok

Som v tom až po uši. V povinnostiach, práci, škole, blogu. Zabíjam čas, pretože už nevládzem – potrebujem oddych. Oddych, ktorý si aj tak nedoprajem. Je to ako v začarovanom kruhu. Makám, makám, stíham, potom zase nie, zabíjam čas, pretože nevládzem a poriadnu pauzu si nedoprajem. Som zavalená všetkými tými povinnosťami a obávam sa, že si vydýchnem až v júni. To ma desí asi najviac. O najviac času ma oberá škola. Asi mi spôsobuje aj najväčší stres. Každým dňom je to bližšie a bližšie ku koncu. Ako niekto môže tvrdiť že v tretiaku už nemá čo robiť? Mne tie skúšky a bakalárka dávajú teda dosť zabrať uff!

Mám rada tieto rekapitulácie mesiaca. Práve vďaka ním si uvedomím, aká som vďačná. Vďačná za udalosti, ktoré nastali, za ľudí, ktorých som stretla alebo jednoducho len za možnosti, ktoré sa mi naskytli. Ďakujem, že mám Vás! Tešíte ma každým dňom, stále viac a viac.

Marec som začala blogerským mEATingom v Bratislave, kde som spoznala niekoľko skvelých blogeriek (ale myslím aj na teba, Baška!) ako napríklad OnlyAjvn, Dora’s art a Doreen. Toto stretko bolo v RegalBurger, kde majú naozaj fajné burgre! Mňam!

Bodom, ktorý chcem určite spomenúť je darovanie krvi. Ak máte nad 18 rokov a viac ako 50 kíl, tak bežte aj vy darovať krv. Je to skvelý humánny krok. Vy o krv prídete, no ona sa vám v priebehu pár dní znova obnoví. Práve týmto činom môžete niekomu zachrániť život :). Ja som krv darovala už druhýkrát a určite nie naposledy.

Vďaka spolupráci s Maybelline CZ/SK som bola tento mesiac aj v Prahe. Prvý deň sme mali workshop v Google o rôznych funkciách, ktoré boli veľmi nápomocné pre našu tvorbu na Youtube. S Maybelline sme zašli ešte na večeru, no mala som takú migrénu, že som bola rada, že žijem. Deň som ukončila preto o niečo skôr.

Druhý deň v Prahe som bola s kamarátkou. Zašli sme na acai bowl do preslávenej kaviarne Cacao. Acai milujem, takže toto bolo nebíčko v papuľke heh. Ako tak píšem tieto riadky, tak by som mohla skôr každý mesiac recenzovať rôzne kaviarničky a reštaurácie, no nie? Každopádne každú jednu kaviareň, ktorú navštívim a páči sa mi, tak nájdete u mňa na Instagrame.

Niekedy si počas toho každodenného ruchu neuvedomujem, že potrebujem aj pauzu. Som príliš veľký perfekcionista a povinnosti si plním na čas. No čom som si uvedomila počas marca?

Že je omnoho dôležitejšie zastaviť. Byť offline a jednoducho od všetkého vypnúť. Ísť von, do prírody a užiť si deň ničnerobením. Napodiv, toto naozaj niekedy stačí ku šťastiu. Teplý apríl k tomu človeka aj láka. Opekať, grilovať, prejsť sa v prírode alebo len tak leňošiť v parku. Užívajme si tieto krásne dni a vypnime aspoň na chvíľku :).

Aký bol váš marec? Čo špeciálne ste zažili počas tohto mesiaca? Dajme mi vedieť dole v komentári.

P.S: 1. apríla začala súťaž bloger roka, kde som nominovaná práve s týmto blogom ako nováčik. Veľmi si vážim každý jeden hlas. Som naozaj šťasťná a vďačná, ak hlasujete práve za mňa a tento blog. Ď-A-K-U-J-E-M <3 ak ste ešte nehlasovali a hlas by ste chceli dať práve mne, tak môžete tu https://blogerroka.sk/2017/evs-lok/ hlasuje sa prostredníctvom emailovej adresy, na ktorú vám príde ešte potvrdzovací email (niekedy tento mail príde do SPAMu). Ešte raz ďakujem a prajem krásny deň! 🙂

(Visited 179 times, 1 visits today)

Comments

comments

3 Replies to “march photo diary

  1. super článok Evs 🙂 celý som si ho prečítala … a jeeej som spomenutá aj na fotke ☺️☺️❤️ dúfam, že sa vidíme na ďalšom stretku … a držím palce v škole aj v živote, určite to nie je ľahké obdobie ale všetko zvládneš 🙂 a určite súhlasím, že niekedy jednoducho treba vypnúť a dať si oddych 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.