Niečo málo viac o mne

Ohodnoď tento príspevok

Plusy a mínusy. Každý ich máme a možno ich aj poznáme. Je pre Vás ťažké spísať si vaše plusy alebo mínusy? Ono to je totiž niekedy ťažšie než sa zdá. Povieme si “to dám úplne v pohode, veď sa poznám”, no keď už príde do tuhého, tak zistíme, že to nie je také jednoduché. Prostredníctvom Instagramu ste mohli hlasovať za to, ktorý článok pôjde von ako prvý. Keďže to bolo viac-menej nerozhodne, tak som sa rozhodla, že dnes na seba niečo prásknem. Ten druhý bude.. hm, ak sa podarí, tak tento týždeň ešte?

Na Youtube je už nejaký ten rok video 25 faktov o mne, no mám pocit, že už o mne vôbec nevypovedá. Nielenže v tom videu mám divný hlas, tón hlasu a hrozné pozadie, ale ešte som sa odvtedy aj dosť zmenila. Prečo tu naň vôbec odkazujem? Sama neviem! Je strašne trápne heh, ale každý sme niekde začínali. V tomto článku Vám preto zhrniem nejaké tie moje dobré a zlé vlastnosti.

MÍNUSY:
 • som neskutočne náladová, môj najšťastnejší deň sa dokáže behom sekundy obrátiť na najhorší deň môjho života a pokiaľ nemám náladu, tak na mňa radšej ani nehovorte
 • som strašný perfekcionista, aj keď neviem či je to plus alebo mínus :D, povinnosti si vždy plním na čas a snažím sa, aby boli na 120 percent (niekedy to výjde inokedy nie), no v konečnom dôsledku som málokedy spokojná s výsledkom, pretože kladiem na seba príliš vysoké nároky
 • v niektorých prípadoch som ako chlap, mám veci úplne na háku, neprejavujem proaktivitu a jednoducho “neriešim”
 • nových ľudí si nepripúšťam k telu, na začiatku hrám skôr cold queen, ale pokiaľ túto pomyselnú hranicu niekto prekročí, tak je všetko super-duper! 😀
 • aj napriek tomu, že hrám cold queen, tak som strašne citlivá, niekedy si veci príliš pripúšťam, aj keď človek neplánuje to, aby sa ma nejako dotkol
PLUSY:
 • ambicióznosť je silnou stránkou. keď si niečo zaumienim, tak urobím všetko pre to, aby sa to uskutočnilo. Či už to bude trvať týždeň, rok alebo dva, no ak niečo naozaj chcem, tak to dostanem.
 • som organizovaná. aj keď posledné mesiace s tým bojujem, no väčšinou bez diára neprežijem. a pokiaľ si niečo nezapíšem, tak to pre mňa neexistuje.
 • som až príliš dobrá na druhých. niekedy sa dokážem pre ľudí aj rozkrájať, len aby boli spokojní a šťastní, hlavne ak mi na nich záleží
 • viem skvelo manipulovať s peniazmi! ako naozaj, nenakupujem zbytočnosti, drahšie oblečenie si viackrát premyslím a celkovo dokážem už od malička šetriť :).
 • nehádam sa, keď ma niekto nahnevá, tak najskôr vychladnem a až potom daný problém riešim, vtedy ani nedvíham telefón, lebo by to nedopadlo dobre 😀  všetko pekne s chladnou hlavou!

Na sebe mám: topánky – h&m, nohavice – C&A, blúzka, kabelka – ebay, kabát – secondhand

(Visited 189 times, 1 visits today)

Comments

comments

2 Replies to “Niečo málo viac o mne

 1. Nie sme my náhodou stratené dvojčatá? 😀 Až na ten predposledný bod s peniazmi všetko sedí aj na mňa, haha 😀 Inak ten trench coat je krásny a sekne ti!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.