Prečo práve blog?

2 (40%) 1 vote

Úprimne túto otázku sa sama seba pýtam taktiež. V podstate som v blogovom svete vyrastala. Už približne od dvanástich rokov som sledovala svet blogerov a dokonca som mala niekoľko svojich vlastných blogov. Najprv o celebritách a ich živote, o dizajne, neskôr o mojich outfitoch (za tento blog som najvďačnejšia, pretože vďaka nemu sa môj štýl obliekania zmenil a celkovo bol prospešný vo viacerých sférach) a neskôr už len môj denníček toho, čo som robila. Také tie klasické dovolenkové a výletové fotky, sem-tam nejaké DIY.

Všetko krásne raz končí. Alebo?

Svoj blog som opustila v roku 2013, kedy som sa postupne dostala do sveta Youtube. Videla som v tom niečo nové a nemohla som to neskúsiť. Vtedy som presne nevedela čo chcem a o čom by mal môj youtube kanál byť, a preto som točila beauty videá – tie som videla totiž aj u iných, predovšetkým zahraničných, youtuberok.

Ako šiel čas, išiel aj môj Youtube kanál, ktorý prešiel veľkou zmenou od svojho začiatku.

No tu by som skončila, pretože asi nie každého zaujíma extra looong story o tom ako to celé vzniklo, že mám pravdu?

Čo je teda hlavným dôvodom pre vznik tohto blogu? Túžila som po ňom už veľmi dlho. Ešte pred rokom. Mať jednoducho priestor, kde môžem mať všetky svoje videá pokope, kde všetko nájdete v rôznych kategóriach, kde môžem písať články, ktoré budú aj o iných témach ako moje videá. Človek sa niekedy lepšie vyjadrí práve vtedy, keď niečo napíše. Povedala by som, že videá sa vždy týkajú istého okruhu. Článkami tento okruh dokážem rozšíriť a konečne vám ponúknúť aj to o čo si žiadate. Veľakrát dostávam skvelé návrhy na video, no nie vždy to jednoducho zapadá do tej kategórie. A hlavne.. je v tom obmedzenosť. Jednoducho nestíham viac ako jedno video do týždňa. Myslím, že takto to bude oveľa lepšie a verím, že aj zaujímavejšie pre vás.

Nebojte sa. Videá budú stále vychádzať každú sobotu o 8:30. Natáčanie videí a vedenie videoblogu je jednoducho na prvom mieste, ale tak nejak to všetko prepojím. Blog môžete dokonca sledovať prostredníctvom vašej emailovej adresy, takže sa nemusíte báť, že by vám niečo uniklo a hlavne.. budete o všetkom vedieť medzi prvými. To znie ako super deal, nie?

Verím, že vytvorenie a oficiálne zverejnenie tohto blogu všetko posunie vpred. Bude možnosť sa spoznať ešte lepšie, vypísať vám všetko, čo vás zaujíma z kategórie krása, móda a životný štýl. Mám pre vás nachystaných kopu zaujímavých článkov. Na začiatok plánujem dva články za týždeň, ale pohrávam sa s myšlienkou troch heh. Ale aby som to nesilila a začala naozaj zľahka a hlavne nenútené, tak zatiaľ takto. Každopádne mi dajte vedieť v komentári, koľko článkov do týždňa by sa vám páčilo.

Môžete mi dať vedieť ako sa vám myšlienka blogu pozdáva. Bol to dobrý nápad? Budú vás zaujímať články? Pokojne dajte nejaké návrhy. Chcem samozrejme robiť to, čo bude zaujímať práve vás :).

(Visited 349 times, 1 visits today)

Comments

comments

7 Replies to “Prečo práve blog?

 1. jeej super, že máš blog 🙂 snáď sa ti bude dariť … dnes už to je tak, že každý je všade .. instagram, blogger či youtube 🙂 a myslím, že je to dobré, pretože každá jedna vec je o niečom inom 🙂 ja zase dúfam, že sa rozbehne môj youtube viac 🙂 … už sa teším na ďalšie články 🙂

  1. Ďakujem pekne! Presne, je to o tom byť všestranný a blog je také stabilnejšie médium než Youtube, no aj tak youtube je vždy na prvom mieste hh. Držím palce aj tebe Ivka 🙂

 2. Ahoj,

  na Tvůj youtube kanál jsem natrefila fakt náhodou, youtubery spíše nesleduji, oblíbila jsem si Tě, působíš moc mile. 😉
  Co se týče návrhů na články, tak za sebe bych uvítala podrobnější popis cesty do USA.
  Mimochodem, povedl se Ti nápad “Poznej Slovensko”

  M.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.