Tajný balíček od Schwarzkopf

3 (60%) 1 vote

V tomto video uvidíte unboxing balíka od Schwarzkopf. Zapojila som sa do súťaže pre Youtuberov, ktorej podmienkou bolo pridať fotku na Instagram v téme “ži okamihom” a keďže toto je téma pre mňa ako stvorená, tak som bola v tom všetkými desiatimi. Usmialo sa na mňa šťastie a postúpila som do 2. kola, vďaka ktorému mi prišiel balík. Čo v ňom bude? To uvidíte po zhliadnutí videa :).

Sprej, ktorý počas uboxingu použijem je určený pre blond vlasy, mne vlasy viacmenej rozžiaril a prejasnil, na slnku majú pekný ružový odlesk (žiaľ zachytiť na kameru to veľmi nejde). Semi-pernamentné farby červená, fialová a ružová sú určené aj na tmavšie vlasy, takže by nemal byť problém s tým, aby chytili aj na tmavšie vlasy, po odskúšaní Vám dám vedieť – na instragrame evlokajova. Dnes na stories vidno ako mi farba chytila! Celkom pekne. Vo vnútri to vidno jemne a na slnku je to úplne žiarivé. Ja som teda spokojná!

 

(Visited 103 times, 1 visits today)

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.